Facebook
Zadzwoń: 501-234-998
501-234-962
Kuśnie 32A k/Sieradza Zobacz

Pokoje

Nasz obiekt dysponuje 4 pokojami noclegowymi. W przyszłości planujemy rozbudowę i poszerzenie naszej oferty o kolejne pokoje. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się cztery pokoje 2 i 3-osobowe dla łącznej liczby 9 osób. Każdy z nich posiada własną łazienkę z prysznicem, jest wyposażony w telewizor, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.
W przyszłości planujemy rozbudowę i poszerzenie naszej ofert o kolejne pokoje. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z monitorowanego przez całą dobę zamkniętego bezpłatnego parkingu przy restauracji. Udzielamy rabatów w przypadku pobytu powyżej 3 dni. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakwaterowaniem w naszym obiekcie prosimy o wysłanie zapytania w sprawie noclegu na naszego e-maila przez

formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny. Każda rezerwacja pokoi online poprzez formularz kontaktowy wymaga potwierdzenia z naszej strony możliwości rezerwacji pokoju w określonym terminie. Dla klientów Naszej Restauracji organizujących przyjęcie weselne mamy miłą informację. Apartament dla Pary Młodej na noc poślubną jest prezentem od lokalu.